Puslapis yra kuriamas, atsiprašome už gramatines klaidas.

Atsistatymas po nuosmukių

Mūsų projekto pagrindinis dėmesys skiriamas atkūrimo programai po nuosmukių.

Nuosmukių būna įvairių – skyrybos, bankrotas, nusivylimas, išsiskyrymas su gyvenimo ar verslo partneriu, finansiniai nuostoliai, ir dar daugiau.

Visa tai neišvengiamai veda prie nusivylimo, savigarbos žlugimo. Kažkas giraužia savę, kažkas skenda alkoholyje (ir dažnai slepia tai), kažkas pradeda be paliovos apsipirkinėti, kažkas suvalgo dramblį. Visi šie metodai neigiamai veikia sveikatą, todėl viršsvorio ir daugelio ligų, kurios dar labiau menkina savigarbą ir vėlgi mažina standartus … liūdna vaizdą, ar ne?

Bet mes žinome, kaip  teigiamai išeitį iš krizės  – ameninės arba materialinės, kurios dažnai neatsiejamos viena nuo kitos.

Be to, nereikia galvoti, kad išgyvenimai būna tik pas moteris. O vyrai – tai bejausmės būtybės, kurie eina per gyvenimą lengvai ir be jokių pastangų. Jie taip pat yra jautrūs ir turi emocijas. Tik jiems sunkiau jas išreišti. Ir kai jie iįgyvena nuosmukį, jiems labiau būdingas neigimas. Tokia kaukė ” man viskas gerai”. Jie slepia savo skausmą viduje, o tai veda prie pražūtingų pasekmių.

Sekite naujienas.