Žymos: smd testeris, alkoholio automobilį, alkoholio kvapą, testeris, skaitmeninis matuoklis voltmeter, blakstienų atveju veidrodėliai, skaitmeninis ammeter voltmeter ryšys, alkoholio plakatas, alkoholio breathalyzer alcotester, alcotest, alkoholio testeris.

€11.50 €15.32
  • Yra sandėlyje
  • a38520


Kulka Taškų:

1、Didelio tikslumo ir Skaitmeninis LCD Ekranas: kvėpavimas testeris su jautrūs puslaidininkiniai jutiklis gali tiksliai parodyti alkoholio kiekį jūsų organizme per kelias sekundes ir pateikti bandymų rezultatai (iki 0.01 mg/l).Be to, jūs galite lengvai perskaityti rezultatus, naudojant raudoną šviesą naktį.

2、Vieno mygtuko Operacija: Kad breathalyzer yra labai lengva naudoti.Tiesiog įdėkite du 1,5 V AA baterijos (be baterijų), įjunkite kvėpavimas detektorius ir pradėti testą.Jūs galite lengvai keisti matavimo vienetus ir pasirinktinį AKK ribą bandymų.

3、Automatinis Signalo Skaičiavimas: Kai tyrimo rezultatas yra didesnis nei BPK 0.50 promilės profesinės alkoholio testeris bus garso perspėjimas, kad įspėtų jus.

4、Nešiojamieji ir Paprasta Naudoti: Su erdvės taupymo, lengvas ir nešiojamų dizainas, tik dydis kišenėje, ji yra visiškai lengvai atlikti ir atlikti bet kur.Ir, galite keisti matavimo vienetus ir pasirinktinį AKK ribą bandymų, kiek reikia.

5、Energijos Taupymo: alkoholio kvapą testeris bus automatiškai uždaryti 5 sekundes po to, kai tyrimas yra baigtas ir taupyti energiją.

Savybės:

Didelio Tikslumo ir Lengva Skaityti: jautrūs puslaidininkiniai jutiklis gali tiksliai parodyti alkoholio kiekis per kelias sekundes.Su plataus ekrano LCD apšviečiamas ekranas, lengva skaityti.

Techniniai duomenys:

Lengva naudoti:

1 žingsnis: visiškai įkrauti alkoholio testeris ir jį įjunkite mygtuką.

2 žingsnis: kai mirksi, prašome palaukti 15 sekundžių.

3 žingsnis: SMŪGIS, atrodo, ir telefonas pypteli, ir tada jis pradeda pūsti.

4 žingsnis: peržiūrėkite rezultatus.

Pakavimo Sąrašas:

Kvėpavimas Testeris*1

Cigaretės Laikiklis*6

Pastaba:

1. Jei jūs turite nenaudojamas jis 15 dienų, prašome jį atidaryti 3 kartus prieš naudojant jį dar kartą.

2. Negalima gerti ar valgyti per 20 minučių prieš bandymą.

3. Po pašildymo 15 sekundžių, prašome smūgis jį išjungti per 10 sekundžių.

4. Prašome smūgis tolygiai siekiant užkirsti kelią seilių patekimo į kvėpavimo testeris, kurie gali pažeisti alkoholio testeris.

5. Prašome smūgis 3 kartus iš eilės ir imtis vidutinė vertė, gauti tikslius rezultatus.Rezultatai yra nuoroda tik ir neturėtų būti vertinama kaip priežastis, dėl vairavimo apsvaigus.

6. Dėl apšvietimo efektai ir fotografavimo kampai, nėra spalvų skirtumas produkto, prašome suprasti.

7. Dėl vadovo matavimo, yra tolerancija produkto dydžio.


  • Prekės Pavadinimas: Ai AUTOMOBILIŲ ĮDOMUS
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: Breathalyzer Alkoholio Testeris
  • Sertifikavimo: CE


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai