Žymos: mech mod, knive, virtuvės knive, virtuvės peilis, virtuvės peiliai hezhen, sulenkite peilis, e virtuvės peiliai, animacinių filmų peilis, peilis duonos, virtuvės peilių rinkinys.

€12.15
  • Yra sandėlyje
  • a38776


Rankų Darbo Virtuvės Šefo Peilis Rinkinys

Gamybos Tipo : RANKŲ darbo

Medžiaga : 4034 NERŪDIJANČIO PLIENO

Rankena : Ne Slydimo Plastiko

Beveik kiekviename mieste Turkijoje ašmenimis produkcija galima pamatyti, kad kapitonas.Tačiau yra tik keli miestai, kurie yra žinomi už šį darbą.Pirmasis iš jų yra Yatağan mieste Denizlis.Tiesą sakant, du elementai yra už kokybę Yatağan peiliai: Osmanų istorija ir Denizli žmogaus gebėjimus šioje srityje.Nuo įkūrimo Osmanų Imperija, Yatağan rajono Denizli pagamintas kalavijus kareiviai Osmanų Imperija.Šiame regione, kur yra puikus meistrai buvo apmokyti, kardas gamybos paėmė savo vietą tarp garbingas profesijų.Tai profesija, kuri turi orumo ir pelną, tapo amatu, kuri perduodama iš tėvo sūnui Osmanų laikotarpio.Į Denizli amatininkų, kurie ir toliau jų tradicijos iš tėvo sūnui, padarė šiuos Yatağan Peiliai visiškai šiandien.Ačiū kurti ir keisti gamybos metodus ir būdus, laikui bėgant, Yatağan peiliai įgijo svarbią vietą tiek šalies, tiek tarptautiniu mastu.Kaip ir kiekviena gamybos darbo, vienas svarbiausių veiksnių, turinčių įtakos kokybės peilių gamybos, be abejo, naudojamos medžiagos.Yatağan amatininkų taikomas terminis apdorojimas plieno gaminti kokybės peilių.Šį procesą, jie padidina plieno 54 rockwell ir virš kietumas, todėl labai stiprios medžiagos.

Po gamybos butas plieno po 1950 m., peiliu priėmimo metodai pasikeitė.Šių geležinių strypų, kurie yra butas, yra pirmasis supjaustyti juostelėmis su juosta pjovimo mašina, šie strypai yra šildomas dumples, ir tiek formos ir atsparios tarpusavyje su dvigubo plaktuko.Šis gabalas yra šildomas ir sumuštas tris kartus.Tada ši forma yra sumažinti, kartu su rankena dydžio.Į rankeną procesas, jis yra šildomas du kartus daugiau ir į galutinę formą su dvigubo plaktuko.Siekiant, kad antspaudas ir skylę ant rankenos lengviau, peilis yra atkaitinti vėl ir apačioje skylę gręžti su viršutinės apvalus antspaudas, nekeičiant spalvos.Antspaudai gaminami iš plieno ir atvirkštinio žodžiai, užrašyti ant jų.Kai šis antspaudas nukentėjo greitai su plaktuku, ji ateina iš tuščiavidurių jau karštu peiliu.Tam, kad plieno būti stipresnis naudoti, gerai dirbti ir išlaikyti savo pirmąjį aštrumo, jis yra kalti be šildymo sistema su 1-1.5 kg plaktukai, tai vadinama "sausa hammer" procesas.Taigi, ankštiniai susisiekti visos dalys iš geležies, jų molekulės yra suspaustas ir geležies tampa atsparesnis.Tada stiebai yra pagaminti pagal tam tikrų tipų ir modelių ir gesinimo procesas yra prasidėjęs.Aušinimas yra atliekamas su skirtingais metodais iš akies sprendimas.


  • Tipas: Peiliai
  • Kilmės: TR(Kilmės)
  • Medžiaga: Nerūdijančio Plieno, 4034 Nerūdijančio Plieno
  • Peilio Tipas: Chef Peiliai
  • Funkcija: Įžuvinti


Moya Mama56
2021-04-07
5/5
Excellent pro knives
Pedromartinmoreno
2021-07-20
5/5
A set of knives went to the Sverdlovsk region just over a month. In fact, I did not expect this quality of these knives, the photos seem more simple. The parcel was well packed in a bag and a pupyrku, nothing was crumpled, each knife packed in a separate box. Each knife is perfectly sharpened, cuts paper like a blade. Compared with the usual leg within 300 rubles, the difference is colossal. 1. the blade is three times thicker, about 2,5mm 2. comfortable handle, does not slip, it is better for large hands (on the feelings of plastic-rubber) (in the photo it seems plastic and slippery, but it does not seem't 3. the knives are really large, massive, they fit comfortably in the hand. Something small with such knives will not be very convenient to clean (perhaps I'm not yet used to), but to cut meat, cut bread, sausage, etc. That's it. For a long time I wanted to replace the old kitchen set of knives, and I think this set will last a long time, for this cost excellent quality, I really liked it! Thank you! I will use, I will complement the review)
Usavich23
2021-04-08
5/5
Well reçu.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai